iDachy

Firma Pana Macieja patrzy na branże z otwartym umysłem i długofalowo. Właściciel firmy doskonale wie, że zadowolenie klienta jest bardzo ważne. Pracoaliśmy z dobrymi programistami, aczkolwiek z tak kompetentnym i otwartym na sugestie człowiekiem jak Pan Maciej, jeszcze nie zdarzyło nam się współpracować.

Nie jest to firma, która chce w krótkim czasie wykonać zlecenie, lecz dużą wagę przykładają do funkcjonalności Państwa przyszłej strony/czy sklepu. Pan Maciej nie idzie drogą na skróty, lecz skupia się na tym, by każdy system/silnik strony pracował jak najlepiej i zgodnie z najnowszymi trendami i technologiami IT.

Adres wykonywanej strony: https://sklep.idachy.com

Dodatkowo Pan Maciej tłumaczy wiele kwestii związanych z przyszłym funkcjonowaniem strony czy aktualizacjami, ponadto świetnie radzi sobie w branży e-commerce i doskonale ją rozumie.

Idachy Sp. z o.o. bardzo poleca tego kontrahenta. Cieszymy się sprawnie działającą stroną. Dodam jeszcze, że Pan Maciej ma dużą wiedzę, większość funkcjonalności jest w stanie zrobić bez problemu, a jeśli pojawia się większy “problem” Pan Maciej tym bardziej chce go rozpracować.

Myślę, że dziś właśnie takich fachowców nam brakuje… Dokładny, sumienny, otwarty na współprace.

Bardzo cieszymy się, że trafiliśmy właśnie na firmę Pana Macieja! Był to najlepszy z możliwych wyborów. Nasza współpraca na pewno tutaj się nie zakończy. Spokojnie powierzymy tej firmie kolejne zlecenia i chętnie polecimy.